SEO Hizmetleri

WebDe SEO

WebDe SEO rakip siteleri arama motorlarında analiz ederek sıralamanızın yükselmesi için doğru işlemleri uygular!

"SEO ANALİZİ"

Kocaeli SEO
Pendik SEO
Sakarya SEO

SEO Nedir?

 

SEO  ( Search Engine Optimization ) Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. SEO bir web sitesi içeriğinin arama motorları tarafından analiz edilip doğru kullanıcılara sunulmasıdır. Web Tasarım sürecinde SEO çalışmaları önem vermek site trafiğinizi doğrudan etkiler. SEO çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin web siteleri doğru kullanıcılara hızlı bir şekilde erişir.

SEO Neden Önemli?

 

İnternet ağının gün geçtikçe genişlemesi ile birlikte arama motoru kullanımı giderek artmıştır. Arama motorlarının doğru web sitelerini doğru kullanıcılara gösterebilmesi için web sitemizin arama moturunun anlayacağı şekilde optimize edilmesi gerekmektedir. Arama motorunun 200'den fazla kriteri dikkate alarak doğru sıralamayı oluşturabilmesi için içeriğimizin düzenlenmesi gerekmektedir.

Seo Aşamaları

Site ve Rakip Analizi

WebDe SEO internet sitenizin performansını LightHouse, GTmetrix, W3C gibi araçlarla test ederek düzenlenmesi gereken yerleri belirler. Belirlene anahtar kelimeler ile rakip siteler incelenir ve websitenize uygun değişiklikler uygulanır.

Site İçi SEO

WebDe SEO internet siteniz üzerinde yapılan analiz sonuçlarına göre web sitenizi günceller. Web sitenizde yetersiz görülen sayfa hızı, mobil uyumluluk, meta etiketleri gibi arama motorunun dikkatini çeken özelliklere odaklanarak sayfanızı üst sıralara taşır.

Site Dışı SEO

WebDe SEO internet sitenize uygun ve kaliteli referansları bularak arama motoru sonuç sayfasında (SERP) üst sıralarda yer almanızı kolaylaştırır. Web siteniz için uygun içerikler üreterek sosyal medya ve referans bağlantılardan trafik almanızı sağlar.

SEO Hakkında Sorular

SEO Çalışması Gerekli Mi?

İnternet kullanımının artması ile birçok firma içeriklerini dijital ortama aktarmaktadır. Hızlıca artan içeriklerin doğru yerde doğru kullanıcılara ulaşması için arama motoru algoritmaları sürekli güncellenmektedir. Seo çalışmaları bir web sitesini güncel tutmak ve arama motorlarına uygun içerikleri sunmak için gereklidir.

SEO Çalışması Ne Kadar Sürer?

SEO çalışmaların süresi firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Web sitenizin sayfa sayısı, hedef kitlesi gibi konular belirleyici olmaktadır. İlk değişiklikler uygulandıktan 3-4 ay sonra tekrar kontrol edilmeli ve nihai süre belirlenmelidir.

SEO Çalışmasının Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Web sitenize yaptığımız profesyonel dokunuşlar sayesinde, arama motorları içeriklerinizi hızlaca indekslemeye başlayacaktır. Sektörde ki rakiplerinizin durumlarına göre web siteniz 3-4 ay içinde üst sıralarda görünecektir.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

WebDe SEO olarak fiyatlarımız web sitenizin analiz edilmesinden sonra ortaya çıkmaktadır. Genellikle 3 aylık periyotlar halinde ilerleyen süreçler için fiyatlar 5000TL - 9000TL aralığında değişmektedir.

SEO Hizmetleri Blog Yazıları

Google Merchant Center Nedir

Angular SEO Rehberi